جستجو

تبلیغات


  تبلیغات شما در اینجا

گلستان قهرمان کبدی جوانان کشور شد

  مرحله نهایی یازدهمین دوره مسابقات کبدی جوانان کشور انتخابی تیم ملی با تکرار قهرمانی گلستان در شهر قم


  به گزارش روابط عمومی فدراسیون کبدی، مرحله نهایی یازدهمین دوره رقابت های کبدی جوانان پسر کشور انتخابی تیم ملی گرامیداشت شهدای استان قم با شرکت 12 استان برتر مناطق شش گانه کشور طی روزهای 13 لغایت 16 آذر ماه در سالن شهید رضاییان شهر قم برگزار شد.
  در این دوره از رقابت ها 12 استان برتر در 4 گروه 3 تیمی مسابقات مرحله مقدماتی خود را برگزار کردند و تیم های اول و دوم گروه های چهارگانه به جمع 8 تیم پایانی راه یافتند.
  اولین دیدار مرحله یک چهارم نهایی را دو تیم آذربایجان غربی و اصفهان برگزار کردند که آذربایجان غربی توانست با نتیجه 30 بر 28 حریف قدرتمند خود را شکست دهد و به مرحله نیمه نهایی راه پیدا کند.
  گلستان و همدان دومین دیدار مرحله یک چهارم نهایی را برگزار کردند و در نهایت کبدی کاران جوان گلستانی موفق شدند با نتیجه قاطع 42 بر 25 حریف سخت کوش خود را شکست دهند تا به عنوان دومین تیم در جمع 4 تیم پایانی مسابقات قرار گیرند.
  قم میزبان مسابقات جوانان در برابر سیستان وبلوچستان صف آرایی کرد و با قبول شکست 36 بر 29 از راه یابی به مرحله نیمه نهایی باز ماند تا سیستان بلوچستان با پیروزی مقابل قم سومین تیم صعود کننده به نیمه نهایی مسابقات باشد.
  آخرین دیدار مرحله یک چهارم نهایی بین تیم های خوزستان و کرمانشاه برگزار شد که در پایان شاگردان سید مسلم امیری در کرمانشاه موفق شدند با حساب 57 بر 38 خوزستان را شکست دهند تا حریف آذربایجان غربی در نیمه نهایی مسابقات شوند.
  آذربایجان غربی در نیمه نهایی موفق شد 39 بر 36 کرمانشاه شکست دهد تا به فینال مسابقات برسد.
  شاگردان حمید شرائین در تیم گلستان با پیروزی قاطعانه 53 بر 26 برابر حریف سنتی خود سیستان و بلوچستان حریف آذربایجان غربی در فینال شد.
  دیدار فینال با رویارویی مجدد گلستان و آذربایجان غربی برگزار شد. گلستان که در مرحله مقدماتی 50 بر 35 به آذربایجان غربی نتیجه را واگذار کرده بود در دیدار فینال با انگیزه مضاعف برابر حریف آماده خود صف آرایی کرد و توانست با ارائه یک بازی هماهنگ و حساب شده در دفاع و حمله 44 بر 29 آذربایجان غربی را شکست دهد تا جام قهرمانی را در شهر قم بالای سر ببرد.


  این مطلب تا کنون 30 بار بازدید شده است.
  ارسال شده در تاریخ دوشنبه 30 آذر 1394
  منبع
  برچسب ها : نهایی ,مرحله ,آذربایجان ,غربی ,مسابقات ,برگزار ,آذربایجان غربی ,نیمه نهایی ,چهارم نهایی ,برگزار کردند ,دیدار مرحله ,نیمه نهایی مسابقات ,مرحله ن ,
  گلستان قهرمان کبدی جوانان کشور شد

تبلیغات


  Ads

پربازدیدترین مطالب

آمار امروز یکشنبه 3 ارديبهشت 1396

تبلیغات

محل نمایش تبلیغات شما

تبلیغات

محل نمایش تبلیغات شما

آخرین کلمات جستجو شده

تگ های برتر